atbalsts
Kontakti un grupas

BĒRNU PSIHIATRIJAS KLĪNIKA

Bērnu psihiatrijas klīnikā darbojas ēšanas traucējumu ārstēšanas nodaļa, kurā ārstējas bērni un jaunieši, kas slimo ar anoreksiju, bulīmiju un citiem ēšanas traucējumiem.  Klīnika ir draudzīga saviem pacientiem. Pacientiem un viņu vecākiem tiek sniegta informācija par saslimšanas raksturu, paredzamo diagnostikas un ārstēšanas procesu apjomu un izveseļošanās perspektīvām. Klīnikas speciālisti ir gatavi nodrošināt pacientu atveseļošanās uzraudzību slimnīcas ambulatorās veselības aprūpes daļā, kā arī turpināt rehabilitācijas procesu dienas stacionārā pēc pacienta izrakstīšanās no stacionāra.

Bērnu psihiatrijas klīnika ir integrēta Bērnu slimnīcā un tā ir būtiska priekšrocība diagnostikas un ārstēšanas procesā, jo, sadarbojoties ar citu klīniku speciālistiem, varam nodrošināt augsta līmeņa diferenciāldiagnostiku un ārstēšanu dažādu pavadošu slimību gadījumos

ATBALSTA TĀLRUNIS  25680022

Bērnu psihiatrijas klīnikas ēšanas traucējumu konsultatīvais tālrunis ir pieejams darba dienās no 14 līdz 16.

Uz jūsu zvaniem atbildēs  medicīnas darbinieks, kas sniegs konsultāciju, novērtēs ārsta vizītes nepieciešamību un steidzamību un noteiks arī ārsta vizītes laiku. Klātienes vizītes pie bērnu psihiatra, kurš specializējas ēšanas traucējumu ārstēšanā, gaidīšanas laiks var būt no 1 nedēļas līdz 1 mēnesim. Ja situācija ir neatliekama, jādodas uz BKUS Uzņemšanas nodaļu.

E PASTS

Ja rodas neskaidri jautājumi par palīdzības saņemšanu, ir iespēja rakstīt uz e-pastu  [email protected]


PRC konsultatīvais tālrunis

Katru darba dienu laikā no plkst. 12-19, ikvienam pusaudzim vai viņa tuviniekam ir iespēja sazvanīt kādu no PRC speciālistiem un saņemt profesionālu konsultāciju un atbalstu. Palīdzība tiek sniegta bez maksas un anonīmi, un nepieciešamības gadījumā var tikt organizētas papildus konsultācijas.

Uzticama palīdzība grūtā brīdī – PUSAUDŽU RESURSU CENTRS

KONTAKTU FORMA

Ja jums ir jautājumi, varat tos uzdot, aizpildot šo formu