Trešdiena, 22-Sep-2021, 8:05 PM
Mājas Reģistrācija
Sveicināti, Viesis
Vietnes izvēlne
My Twitter
Meklēšana
Pazīmes
NENOVĒRSIES
Galvenie » Raksti » Raksti medijos

Produkti, kas rada sāta sajūtu

1. Baltie kartupeļi – pētījumā tika secināts, ka tieši šie šķiedrvielām bagātie kartupeļi sniedz visilgāko sāta sajūtu (divas stundas pēc ēšanas). Tomēr esiet uzmanīgas, jo eļļā cepti vai čipsu veidā pagatavoti kartupeļi nepavisam nav tik sātīgi un veselīgi. Daudz kas ir atkarīgs no šo kartupeļu pagatavošanas.

2. Olas – olas uzskata par labāko proteīna avotu, bet jaunākie pētījumi apstiprina, ka tieši proteīns sniedz labāko sāta sajūtu. ASV zinātnieki ir guvuši apstiprinājumu tam, ka cilvēki, kas ikdienā patērē vairāk proteīna, ēd mazāk, jo viņiem ilgāk saglabājas sāta sajūta.

3. Auzu pārslas- vislabākās brokastis, kas nodrošina lielisku proteīna daudzumu, nekā jebkurš cits graudaugu produkts. Pievienojiet piena jogurtu ar zemu tauku saturu vai liesu pienu, un iegūsiet lieliskas brokastis, kas sniegs piepildījumi ilgam laikam.

4. Pupiņas – labākā to īpašība ir augstais šķiedrvielu saturs. Saskaņā ar pētījumiem, šķiedrvielām bagāti ēdieni lēnāk pārstrādājas, līdz ar to nodrošinot ilgāku sāta sajūtu.

5. Zivis – pāris gabaliņi suši jau pēc stundas jums var likt ilgoties pēc picas, tāpēc arī attiecībā uz zivīm nepieciešama pareiza produktu izvēle un pagatavošana. Lai gūtu piepildījumu ilgam laikam, izvēlieties tvaicētu vai grilētu sīgu, āti, mencu vai asari.

6. Zupa – Pensilvānijas Universitātes pētnieki uzskata, ka tie cilvēki, kas savā ēdienkartē iekļauj zupu vismaz divas reizes dienā, daudz veiksmīgāk atbrīvojas no liekā svara vai uztur sev vēlamo ķermeņa masu. Vislabāk sāta sajūtu sniedz zupas ar cāļa gaļu un dārzeņiem.

7. Āboli – tikai viens ābols dienā sekmēs jūsu veselības uzlabošanos un dod arī sāta sajūtu. Tam par pamatu ir augstais ūdens saturs šajā auglī. Produkti, kas satur daudz ūdens, ir masīvāki un tiem ir maza enerģētiskā vērtība – tas nozīme, ka tos ēdot, uzņemsiet mazāk kaloriju. Turklāt arī šķiedrvielu daudzums ābolos ir ievērojams.

8. Liellopu gaļa – pareizi pagatavota liellopa gaļa satur daudz proteīna un citas labas vielas, piemēram, dzelzi un cinku. Kombinējiet šķiņķi ar produktiem, kas satur daudz šķiedrvielu, piemēram, rīsiem, un pēc vakariņām par virtuvi vairs nedomāsiet.

9. Salāti – salāti maltītei piešķir apjomu, tādejādi pasargājot no lieku kaloriju uzņemšanas. Pierādīts, ka cilvēki, kas maltītes sākumā ēd salātus, tās laikā apēd mazāk un līdz ar to uzņem arī mazāk kaloriju.

Kategorija: Raksti medijos | Pievienoja: admin (11-Sep-2013)
Skatījumu skaits: 2369 | Atslēgvārdi: veselīgs ēdiens, produkti