Trešdiena, 22-Sep-2021, 6:40 PM
Mājas Reģistrācija
Sveicināti, Viesis
Vietnes izvēlne
My Twitter
Meklēšana
Pazīmes
NENOVĒRSIES
Galvenie » Raksti » Raksti medijos

Jauniņas modeles stāsts: "Ilgi nebiju ēdusi, bet mani slavēja par izskatu"
Džordžīna Vilkina pusaudzes gados bija ietekmīgu zīmolu "nākamo seju" sarakstā. Piemēram, "Prada" gribēja meiteni padarīt par savu. Vilkinai tolaik bija tikai 15 gadu, kad viņas aģents pateica: "Tiec vaļā no pāris collām uz gurniņiem, un tu būsi nākamā zvaigzne". Pēc pusgada Džordžīna ārstējās slimnīcā, jo anoreksija bija viņu uzveikusi.

Tagad Džordžīnai Vilkinai ir 23 gadi un vairs nekādas saistības ar modeļu industriju. Taču pusaudzes gados tas bija viņas sapnis, kas, atšķirībā no daudzu citu meiteņu sapņiem, viņas gadījumā arī ieguva reālas aprises. Jaunās modeles karjera bija sākusies, bet līdz virsotnei vēl vajadzēja tikt.

"Uzzinot par Pradas plāniem, mans aģents strikti pateica – vienalga, kā tu dabū to gatavu, bet tev vajag šaurākus gurnus un izteiktu vidukli, un pievieno savai dzīvei šķipsniņu sporta,” tagad atstāsta 23 gadus vecā britu sieviete. Ņemot vērā, ka sapnis par topmodeles karjeru bija tik tuvu, Džordžīna nolēma, ka ir vērts badoties. Tikai tagad viņa apjēdz, kā kritika par ķermeņa parametriem ietekmēja viņas vāro pusaudzes dvēseli.

Meitene nebija ēdusi 48 stundas, kad satika savu aģentu. "Viņš slavēja mani par manu izskatu, bet vēl joprojām norādīja, ka vajadzētu 90-60-90,” saka Vilkina. Tad viņa devusies uz Japānu, kur strādāja ne pārāk nozīmīgās fotosesijās. Brauciens notika sešus mēnešus pēc aģenta pirmās kritikas, un šī pusgada laikā meitene jau bija dziļā anoreksijas fāzē. "Atceros, es jau vairākas dienas vakaros sēdēju dzīvoklī uz grīdas un nemaz nezināju, kur pilsētā atrodas tuvākais lielveikals. Bija tikai darbs un mājas, un nekādas ēšanas, jo man bija mērķis,” viņa stāsta.

Nedēļu pirms Japānas darba beigām Džordžīna saņēmusi e-pastu no aģenta, kurš sacīja, ka ilgstošu līgumu ar 15 gadus veco modeli noslēgs tikai ar noteikumu, ka viņa panāks vēlamos apkārtmērus. Viņa atgriezās Londonā, un acīmredzot bija tik biedējošā skatā, ka ne aģents, ne klienti par Vilkinas jaunkundzi kā par preci vairs neinteresējās. Sapnis par modeles karjeru viņai beidzās slimnīcā intensīvās terapijas nodaļā.

Tagad, 7 gadus pēc, Džordžīna anoreksiju ir uzveikusi. Viņa strādā Londonā par personālvadības speciālisti un atklāj, ka modes industrijā meitenes sevi izdzen un klausa aģentu mudinājumiem, taču tas esot tikai līdz brīdim, kad "tev no bada kļūst zilas lūpas un caurspīdīgs ķermenis”. Tad tu skaities slikta, sabojājusies prece, un nevienam vairs neesi vajadzīga.

"Man šķiet, ka 15 gadu vecumā jaunai meitenei nedrīkst teikt, ka tu esi nīlzirgs. Tas var atstāt neizdzēšamas sekas,” saka jaunā dāma.


Avots: http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/130471/jauninas-modeles-stasts-ilgi-nebiju-edusi-bet-mani-slaveja-par-izskatu-foto
Kategorija: Raksti medijos | Pievienoja: admin (23-Sep-2013)
Skatījumu skaits: 1299