Otrdiena, 16-Okt-2018, 11:44 PM
Mājas Reģistrācija
Sveicināti, Viesis
Vietnes izvēlne
My Twitter
Galvenie » 2014 » Septembris » 10 » Jauna anoreksijas diagnostikas un ārstēšanās iespēja Latvijā
9:18 AM
Jauna anoreksijas diagnostikas un ārstēšanās iespēja Latvijā

2014. gada 9. septembrī atklāts jauns medicīnas centrs Vivendi, kurā beidzot Latvijā ir kompleksa ēšanas traucējumu ārstēšanas programma. Tā ir lieliska kompleksas ārstēšanās iespēja visiem, kas slimo ar ēšanas traucējumiem. Veselības centra mājas lapa: http://vivendicentrs.lv/lv/vivendi-veselibas-centrs. Vivendi Ēšanas traucējumu programma  Veiksmi visiem, kam pietiek drosmes un uzņēmības ārstēties!

Ēšanas traucējumu diagnostika

Pacients veselības centrā Vivendi ierodas pēc paša iniciatīvas vai ar ārsta nosūtījumu (vēlams jau ar iepriekš veiktiem izmeklējumiem, kas norādīti izmeklējumu veidlapā)

Svarīgi ir izvērtēt pacienta stāvokli kopumā – psihisko, somatisko (fizisko), kā arī uztura režīmu, jo anoreksija gandrīz vienmēr ir saistīta ar paaugstinātu risku dažādām saslimšanām, ko izraisa pārmērīgs svara zudums. Šī saslimšana var kļūt arī par nāves cēloni. Diagnostikā tiek izvērtēts, vai pacientam nav nepieciešama ārstēšana stacionārā.

Tādēļ Vivendi speciālisti pirms pacienta iekļaušanas programmā, kā arī tās laikā rūpīgi sekos līdzi ne tikai svara dinamikai, bet arī vispārējam veselības stāvoklim.

Sīkāk http://vivendicentrs.lv/lv/esanas-traucejumu-diagnostika

Skatījumu skaits: 2429 | Pievienoja: admin | Atslēgvārdi: veselības centrs, ārstēšanās iespējas Latvijā